BIBLIOTEKA GOTOWYCH ZESTAWIEŃ I RAPORTÓW

Integrity+ udostępnia szeroki wachlarz wbudowanych raportów. Biblioteka raportów jest zbudowana na wzór drzewa katalogów, co ułatwia kategoryzację oraz wyszukiwanie. Każdy raport może być udostępniony na dashboardzie, na szczegółach elementu lub na bocznym panelu modułowym. Integrity+ generuje raporty ze swojej bazy danych, jak i danych uzyskanych z zewnętrznych systemów informatycznych.

PROSTY EDYTOR RAPORTÓW I DASHBOARDÓW

Raporty bazują na zapytaniach SQL zapisywanych w postaci tzw. „procedur przechowywanych”. Administrator systemu może w prosty sposób tworzyć własne zestawienia i raporty używając wbudowanego edytora oraz wbudowanych kategorii np. zestawienia tabelaryczne, wykresy, raporty html. Integrity+ posiada mechanizm cyklicznego generowania i wysyłki raportów do wybranej grupy osób.

DOSTĘP Z RÓŻNYCH URZĄDZEŃ

Raporty są wyświetlane na laptopie, tablecie oraz smartfonie. Uruchamiasz je kiedy chcesz i gdzie chcesz. Dostęp mobilny jest dodatkowo zabezpieczony certyfikatem bezpieczeństwa zainstalowanym na urządzeniu. Wykresy generowane w Integrity+ są wyświetlane w sposób interaktywny tzn. z możliwością ręcznego zoomowania i filtrowania serii danych.

STATYSTYKI NA MONITORZE TV

Integrity+ został dostosowany do wyświetlania statystyk na dużych wyświetlaczach TV (wallboard). Dane pobierane są w trybie rzeczywistym z zewnętrznych źródeł oraz prezentowane w formie pokazu slajdów. Takie rozwiązanie znajduje zastosowanie w działach Call Center, działach Sprzedaży lub IT.